REFERENCJE
architekt Jerzy Sajdak


Moja współpraca z panem Jurkiem Sajdakiem zaczęła się od obejrzenia nowo wybudowanego domu, którego był projektantem i wykonawcą stanu surowego.

Dom ten w stylu tradycyjnym, z czterospadowym dachem krytym dachówką ceramiczną, wyjątkowo przypadł do gustu mnie i mojej rodzinie. Nie ukrywam, że do podjęcia ostatecznej decyzji o wyborze właśnie takiego projektu przyczynił się fakt, że mogliśmy wejść i w praktyce przekonać się jak wygląda parter domu, jak rozplanowane są pomieszczenia na poddaszu i jakiej są wielkości. Trudno o lepszą wizualizację projektu...

Muszę przyznać, że dzięki pomocy pana Sajdaka (tej fachowej merytorycznej i tej czysto ludzkiej) mogliśmy zrealizować z mężem nasze marzenie o własnym domu.

Na przestrzeni zaledwie dwóch lat pokonaliśmy wszystkie trudności związane z uzyskaniem stosownych pozwoleń i wybudowaliśmy wymarzony dom.

Dom jest naprawdę wyjątkowy. Podoba się właściwie każdemu.

Jest bardzo funkcjonalny, doskonale ocieplony, dobrze doświetlony, jest w nim mnóstwo pożytecznych zakamarków. Zarówno na parterze, jak i na poddaszu jest przestronnie. Skosy w pokojach na piętrze są na tyle łagodne, że można maksymalnie wykorzystać powierzchnię.

Moim ulubionym miejscem w domu jest kuchnia z jadalnią, w której pan Sajdak zaprojektował przepiękne, duże (prawie na całą ścianę) okna, które wspaniale doświetlają pomieszczenie i dają widok na zielony ogród.

Z czystym sumieniem i głębokim przekonaniem mogę polecić współpracę z panem Sajdakiem. Myślę, że każdemu, kto marzy o własnym domu pomoże zrealizować te plany.

Beata S.


Architekt Jerzy Sajdak - Referencje


Warszawa

tel. 501 334 056      

tel. 22 839 20 19